Tristar Bamboo Grill XL TG2514B Table, 2200 W, Black
| All | |
| Automaatne väljalülitus | No |
| Bruto Sügavus (mm) | 620.00 mm |
| Brutokaal | 4.1 kg |
| Brutokõrgus (mm) | 335.00 mm |
| Brutolaius (mm) | 90 mm |
| Eemaldatav plaat | Yes |
| Garantii | 24 month(s) |
| Gross depth master carton | 635 mm |
| Gross height master carton | 360 mm |
| Gross width master carton | 300 mm |
| Inimeste arv | 6 |
| Juhtme pikkus | 0.8 m |
| Kogus pakendis | 3 pc(s) |
| Küpsetuspind | 510 x 254 mm |
| Libisemiskindel alus | Yes |
| Lihtne puhastada | Yes |
| Maht (m3) | 0.018693 m |
| Metal | 123.00 g |
| Muud funktsioonid | Adjustable and removable thermostat so you can easily store the baking plate. Easy to clean thanks to the dishwasher proof parts |
| Nakkumatu kate | Yes |
| Net weight master carton | 12.3 kg |
| Netokaal | 2.72 kg |
| Paber/Papp | 1380.00 g |
| PET | 700.00 g |
| Plaatide/riiulite arv | 1 |
| Plastik (ilma PET-ita) | 9.00 g |
| Producer product family | Bamboo Grill XL |
| Producer product name | TG2514B |
| Rasvavann | Yes |
| Sisseehitatud aku | No |
| Taara kaal (kg) | 1.38 kg |
| Tare weight master carton | 1.166 kg |
| Temperatuur | 280 C |
| Toiduvalmistamise ala kuju | Rectangular |
| Toote värv | Black |
| Tüüp | Table |
| Võimsus | 2200 W |
| WEE klassifikatsioon | CL109:5:2017-04-01 |
| WEEE maks | Yes |
| Wooden | 568.00 g |
Sildid: tristar bamboo grill xl tg2514b table, 2200 w, black, bp-2641, tristar, grillid





